Bu siteyi kullanarak tanımlama bilgilerinin analiz, kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar için kullanılmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edinin

skype de messenger kişileri online olmuyor

Yeni Maceracı

skype geçiş yaptım facebook ve hotmail hesaplarımı eşleştirdim. facebook ve hotmail kişilerimin listesi mevcut.ancak facebook kişilerimi online olduklarında görebiliyor ve mesaj yazabiliyorken hotmail kişilerimin online olmalarını göremiyorum, dolasıyla mesaj yazamıyorum.  bunun nedeni ne olabilir acaba?

Mesaj 1 / 8 (2.957 Görüntüleme)
7 Yanıtlar
Yeni Maceracı

merhaba.benide online olarak göremiyorlar.sorunu çözdüyseniz buraya yazarmısınız nasıl olduğunu

Mesaj 2 / 8 (2.398 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

merhaba.online yapıyorum ama beni kapalı görüyorlar

Mesaj 3 / 8 (2.397 Görüntüleme)
Yeni Turist

Bende de aynı problem var.Online görünmüyorum,Kimseye mesaj gönderemiyorum,kimse de benden mesaj alamıyor.Skype yi daha önce de (5-6 sene önce) bir kaç arkadaşımın ısrarıyla yüklemiştim ama denedikten sonra silmiştim.Şimdi ne kadar doğru bir karar verdiğimi anlıyorum.Sanırım tek çözüm,kontakları yahoo ya veya gmaile taşımak.

Mesaj 4 / 8 (2.224 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

merhaba arkadaşlar. 

bende sorun çöüzldü gibi.  skype den skype/hesap sekmesine girince messenger ile ilişkilendiri kaldırdım. yeni bir skype hesabı açtım. yeni skype hesabıma hotmaili tanımladım. evdeki pc de messenger kişileri normale döndü ancak işyerimdeki pc de hala messenger kişileri offline idi. yaklaşık 1 hafta önce işyerimdeki pc de de kendiliğinden sorun çözüldü.

Mesaj 5 / 8 (2.209 Görüntüleme)
Yeni Turist

Bende de aynı sorun var

Mesaj 6 / 8 (1.528 Görüntüleme)
Yeni Turist

bende de aynı sorun var. ne saçmaymış yaa bu skype berbat bişi

Mesaj 7 / 8 (1.514 Görüntüleme)
Yeni Turist

:womanindifferent:

Mesaj 8 / 8 (264 Görüntüleme)
Tartışma İstatistikleri
  • 7 yanıt