Bu siteyi kullanarak tanımlama bilgilerinin analiz, kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar için kullanılmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edinin

Skype Kullanıcı Adı Değiştirme

ÇÖZÜLDÜ
Çözüme Git
Yeni Turist

Merhabalar

Skype kullanıcı adımı seçemeden direkt olarak MSN'den otomatik isim almış sanırım ama ben ismi kendim seçemiyorum. Yeni hesap açtım tekrar ama olmadı. Konuyla ilgili bilgilendirirseniz sevinirim

İyi günler

Mesaj 1 / 34 (107.342 Görüntüleme)
1 Kabul Edilen Çözümler

Kabul Edilen Çözümler
Eski Personel
Çözüm
Kabul eden Beyza.S (Moderatör)
‎05-01-2016 15:53

Merhaba,

Malesef Skype kullanıcı adını değiştirmek mümkün değil. Eğer kullanıcı adınızı değiştimek istiyorsanız yeni bir Skype hesabı açmanız gerekiyor. Yeni açtığınız Skype hesabınız ile MSN hesabınızı birleştirip, MSN'deki kontaklarınıza Skype'tan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Skype ta görünen isminizi yani arkadaşlarınızın Skype üzerinde gördükleri ismi değiştirmeniz mümkündür. Bunu yapmak istiyorsanız aşağıdaki yolu izleyebilirsiniz:

1. www.skype.com.tr 'ye tıklayon ve oturum açın.

2. Hesap bilgilerinin altında, Profil tabine tıklayın.

3. Kişisel Bilgi bölümünde önce Düzenle'ye tıklayın, ve ilk adınızı istediğiniz şekilde değiştirip Kaydet 'e tıklayın.

Çözümü orijinal iletide görüntüle

Mesaj 2 / 34 (122.198 Görüntüleme)
33 Yanıtlar
Eski Personel
Çözüm
Kabul eden Beyza.S (Moderatör)
‎05-01-2016 15:53

Merhaba,

Malesef Skype kullanıcı adını değiştirmek mümkün değil. Eğer kullanıcı adınızı değiştimek istiyorsanız yeni bir Skype hesabı açmanız gerekiyor. Yeni açtığınız Skype hesabınız ile MSN hesabınızı birleştirip, MSN'deki kontaklarınıza Skype'tan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Skype ta görünen isminizi yani arkadaşlarınızın Skype üzerinde gördükleri ismi değiştirmeniz mümkündür. Bunu yapmak istiyorsanız aşağıdaki yolu izleyebilirsiniz:

1. www.skype.com.tr 'ye tıklayon ve oturum açın.

2. Hesap bilgilerinin altında, Profil tabine tıklayın.

3. Kişisel Bilgi bölümünde önce Düzenle'ye tıklayın, ve ilk adınızı istediğiniz şekilde değiştirip Kaydet 'e tıklayın.

Mesaj 2 / 34 (122.199 Görüntüleme)
Yeni Turist

aynı sorundan ben de müzdaribim ancak, bahsettiğimiz görünen ad değil, kullanıcı girişi yaparken kullandığımız ad.

Mesaj 3 / 34 (102.870 Görüntüleme)
Yeni Turist

Allah belanızı versin şu skype adının da sizin de facebookla hesap bağlamanın da windows 8 in de bu kadar kolay diye yazanın da................................... skype adını öğrenmeye çalışıyorum yok onu alamıyruz malesef kod anlaşılmadı gibi saçma salak bir şey diyor maile gelen linke tıkladıımda. Altta verdiği kodu giriyorum o da yok . skpe de üstte sada saçma salak bir isim yazıyor live:..... acaba o mu diyoum facebooku bağlamak için onu giriyorum kabul etmiyor 1 saattir onunla uğraşıyorum bir boku düzgün yeseniz

Mesaj 4 / 34 (91.802 Görüntüleme)
Amatör Turist

İsim degistirmeye calistim ama olmadi MajorS yapmak istiyorum 

Mesaj 5 / 34 (87.505 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

İsim değişikliği skype de mümkün değil.

Mesaj 6 / 34 (87.498 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

[Gizlilik için kaldırıldı]

Mesaj 7 / 34 (87.210 Görüntüleme)
Yeni Maceracı
[Gizlilik için kaldırıldı]