Bu siteyi kullanarak tanımlama bilgilerinin analiz, kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar için kullanılmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edinin

Microsoft hesabım ile skype'a giremiyorum

ÇÖZÜLDÜ
Çözüme Git
Amatör Turist

microcoft hesabımla skypeye giremiyorum.Hiç memnun değilim sisizn sisteminizden kimsede değil.Zorlama yoluyla bizleri skypeye dahil ettiniz.Bir yardım talep edelim diyoruz sistemde karmakarışık bize ulaşın kısmını bile bulamıyoruz orayı gir burayı çık.acil çözün problemlerinizi çok fazla etkilendik problemden.Madem tam anlamıyla hazır değilsiniz niçin bizleri dahil ediyorsunzu sisteme.AÇILMIYORRRRRRRR

Mesaj 41 / 124 (4.690 Görüntüleme)
Amatör Turist

geçiş dönemindeki tüm işlemleri yaptım,gerekli güncellemeler yapıldıgından beri livemessenger kişilerime ve arkadaşlarıma ulaşamıyorum,kısacası msn im açılmamakta,3 gündür sorunun çözülmesini bekliyorum,masa üstünde skype yi ne zaman açmaya kalksam sadece ufak bir ekran cıkıp ayarlar ifi vs tarzı seyler cıkıyor,

"oturum aç"  yazısını görmek daha nasip olmadı,en kısa sürede sorunun çözülmesini bekliyorum

Mesaj 42 / 124 (4.665 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

disk i o hatası alıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz . Herşeyi deniyorum fakat hata alıyorum . teşekkürler 

Mesaj 43 / 124 (4.661 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

bu çözümde gitti
arkadaş ne yapıyorsunuz ne biçim bi alt yapınız var ya.

Mesaj 44 / 124 (4.578 Görüntüleme)
Yeni Maceracı
herhangi birşey yaptınız mı nasıl düzeldi??
Mesaj 45 / 124 (4.554 Görüntüleme)
Yeni Maceracı
üzgünüz bir sorunla karşılaştık gibi bir hata mı veriyordu skype bende durum bu daha önce girerken 1 aydır giremiyorum herhangi birşey yaptınız mı düzelmesi için çok sıkıldım ya
Mesaj 46 / 124 (4.554 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

skyp diyince 2 sefer düsüneceksin arkadas skyp yapmis günlerce öwe öwe bitiememis yari kalmis  olsa gerek :-D

Mesaj 47 / 124 (4.525 Görüntüleme)
Yeni Turist

skypede pcde  yazdıklarımı karsı tarafa iletemiyorum telefonda oluyor neden anlamadım kafayı yiyecegımm lutfen biri bana yardım etsın

Mesaj 48 / 124 (4.421 Görüntüleme)
Yeni Turist

arkadaşlar. bazılarınızdaki skype programı windows live messenger ile uyumlu olmayan program sizdeki hataları bende alıyodum. googleye windows live messenger skype yazıp uygun olan programı indirin. yani windows live messenger ile skype bi arada olan program. ben yükledim sorun çözüldü.

Mesaj 49 / 124 (4.380 Görüntüleme)
Yeni Turist
ne yani biz gidip nerde açıyoruz oturumu? salalkmı bunca insan?
Mesaj 50 / 124 (4.288 Görüntüleme)