Bu siteyi kullanarak tanımlama bilgilerinin analiz, kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar için kullanılmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edinin

Microsoft hesabım ile skype'a giremiyorum

ÇÖZÜLDÜ
Çözüme Git
Yeni Turist

genel bi sorun galiba bende giremiyorum dış hatlarımın hiç biriyle bağlantı kuramıyorum

Mesaj 11 / 124 (8.010 Görüntüleme)
Yeni Turist

Aynı sorun bendede var

Mesaj 12 / 124 (7.976 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

eeee biz burda kendimiz yazıyoruz kendimiz okuyoruz bu nasıl iş anlamadım.kimse "şu yüzden" diye bir açıklama yapmıyor yol göstermiyor.

Mesaj 13 / 124 (7.969 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

sabahtan beri uğraşıyorum. bir türlü giremedim. herkeste aynı sorun var sanırım. çözüm bulan var mı?

Mesaj 14 / 124 (7.952 Görüntüleme)
Turist

YA BU SİTENİN BİR EDİTÖRÜ YOKMU. MSN HESABIMLA SKYPE YE GİREMİYORUZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Mesaj 15 / 124 (7.941 Görüntüleme)
Yeni Maceracı
sabahtan beri bende uğraşıyorum giremiyorum acil lütfen yardım edin
Mesaj 16 / 124 (7.939 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

altyapıyı tamamlamadan birleşirlerse sorun bu olur işte.skype daha ceo arasın dursun....alternatif olacak kullanmayacaksın..şu işe bak bir açıklama bir ilgilenen hiç bir şey yok.insanların işleri yarım kaldı..iletişimleri gitti.rezilliğe bak...

Mesaj 17 / 124 (7.927 Görüntüleme)
Amatör Maceracı

Eminim site yöneticilerinin konu hakkında bilgisi vardır, fakat bu genel bir sorun olduğu için çözümü beklemekten başka bir yapamıyorlar. En azından yetkililere iletildiyse sorun er geç çözülecektir.

Mesaj 18 / 124 (7.919 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

bu sitenin amacı ne o zaman duvardan farkı ne.insanlar cevap bekliyor.birisi çıksın bi açıklama yapsın.bende açayım bi site insanlar arasında konuşsun dursun.böyle saçmalık mı olur...???amacı ne bu forumun.bir yönetici bir admin çıkıp bilgi vermeyecekse..bakın çözüm demiyorum bilgi???????!!!!

Mesaj 19 / 124 (7.912 Görüntüleme)
Amatör Maceracı

evet lütfedip bilgi verin de biz de işlerimizi ona göre ayarlayalım, yeni skype mı açacağız, aktaracak mıyız bekleyecek miyiz bilelim.

Mesaj 20 / 124 (7.903 Görüntüleme)