Bu siteyi kullanarak tanımlama bilgilerinin analiz, kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar için kullanılmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edinin

Microsoft hesabım ile skype'a giremiyorum

ÇÖZÜLDÜ
Çözüme Git
Amatör Maceracı

Bugün itibariyle skype uygulamasında microsoft hesabıma erişemiyorum, bilgileri doğru girdiğim halde ana ekrana geri dönüyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

1 Kabul Edilen Çözümler

Kabul Edilen Çözümler
Yeni Maceracı
Çözüm
Seçen konu yazarı bagcibasi
‎28-08-2015 13:00

Sorun Çözüldü... :happy:

Çözümü orijinal iletide görüntüle

122 Yanıtlar
Amatör Turist

beim için de aynı durum geçerli. ekrana " üzgünüz oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık" mesajı geliyor. adım-parola hepsi doğru olsa da açılmıyor. yardımmm...

Amatör Turist
aynı sorun bende de var. bir çözüm var mıdır?
Mesaj 3 / 123 (57.837 Görüntüleme)
Amatör Maceracı

msn kalkacak dediler skype ile birleştirdik, dış bağlantılarım var ve şu an hiçbiri ile görüşemiyorum

Mesaj 4 / 123 (57.821 Görüntüleme)
Yeni Turist
şu sorun bende de var 6.2 yükledim ama sorun yinede çözülmüyor
Mesaj 5 / 123 (57.790 Görüntüleme)
Yeni Turist

Aynı sorunu bu sabah itibariyle bende yaşıyorum. Bilgilerim doğru ama microsoft hesabımla giremiyorum... Bu konuda yardım rica ediyorum...

Mesaj 6 / 123 (57.789 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

aynı sorun bende ve birçok bayimizde mevcut hepsi beni arıyorlar ben dahil giremiyorum hesabıma bari bu sorunlar düzelene kadar live maili kapatmasaydınız alt yapısını oturtmadan değişim yapılır mı?

Mesaj 7 / 123 (57.758 Görüntüleme)
Yeni Turist

microsoft hesabım ile skype giremiyorum acil yardım

Mesaj 8 / 123 (57.737 Görüntüleme)
Amatör Maceracı

Ben de sorun bilgisayarımda sanıyordum, anlaşılan çok ciddi bir sorunla karşılaştık. Umarım ilgilenenler vardır. 

Mesaj 9 / 123 (57.733 Görüntüleme)
Cun
Yeni Turist

Sanırım genel bir sorun, çünkü aynı durum bende de var

Mesaj 10 / 123 (57.730 Görüntüleme)