Bu siteyi kullanarak tanımlama bilgilerinin analiz, kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar için kullanılmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edinin

Skype Topluluğu taşındı

Yeni Skype Topluluğunu burada bulabilirsiniz. Askıya alınan hesaplar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bu gönderiyi okuyun.

skype giriş

Yeni Turist

kayıtlı mailimle skype'a giremiyorum. şifre yanlış diyor. ancak şifreyi sıfırlamak için gönderilen geçici kodu girdiğimde hata veriyor. iki gündür sorun devam ediyor. Msn'den Skype'a geçtim fakat daha hiç kulanamadım. 

Etiketler (1)
Moderatör için bayrak ekle
Mesaj 1 / 29
28 Yanıtlar
Moderatör

Hi espesp,

You are posting in the English section of the Community. Unfortunately, there is no Turkish language forum on this Community.  Please post in English as the Community will be better able to assist you. Please let me know if you need assistance in posting about your issue.

Courtesy of Google Translate:

I can not enter mailimle registered Skype. says the password is incorrect. To reset the password I enter the code, but the error is sent to the temporary. problem continues for two days. Skype, but I've never kulanamadım ms.

Here is a link to the complete list of the Community's message boards: http://community.skype.com/

On behalf of the Skype Support Network Moderator Team,
Elaine
Community Moderator

__________________________________________________________________________________________________
Was your question answered? Please click on the Accept as a Solution link so everyone can quickly find what works! Like a post or want to say, "Thank You" - ?? Click on the Kudos button!
Trustworthy information: Brian Krebs: 3 Basic Rules for Online Safety
Community Manager Emeritus
Move message to new Turkish community category.

Found a helpful message? Give it a Kudo below to say "thanks"
Did my reply answer your question? Accept it as a solution to help others, Thanks.
Yeni Maceracı

merhaba,

msn'den skype geçtiş yaptıktan sonra mns mailinle skype açmak için giriş ekranın sağ üst köşede ki Microsoft hesabı seçeneğini kullanarak giriş yapmanız gerekiyor. 

sanırım orununuz bundan kaynnaklı olabilir.

Yeni Turist

Msn hesabımla giriş yapmak için microsoft hesabımla giriş bölümünden hesabıma ulaşmaya çalışıyorum adresimi ve şifremi yazıyorum ancak skype açılmıyor hatta öylece donup kalıyor. Programı kaç kez kaldırdım tekrar kurdum ancak gene de olmadı bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Msn den zorla geçirildiğim için artık hesabıma hiç bir şekilde ulaşamıyorum

Amatör Turist

ben tumblr actim kendime msnize yolladik diyolar nasil grebilirim bu skype nerden cikti ya hic guzel deil lutfen bilen biri yarim etsinn

Amatör Turist
S
Amatör Turist

en son skype hesabımı açmak istediğimde açamadım parola istiyordu.parolamı değiştirdim fakat eski bakiyemin olduğu kredi kartından otamatik çekilen almanya sabit hatla görüşme paketi olan hesabıma ulaşamıyorum.Sorun devam edecekse bakiyelelerimin iadesini ve otomatik kredi kartından çekilmesinin iptalini istiyorum

Yeni Turist

ayni sorun bende de var mailim calinmis ve ayni isimle yotmail.com yapmislar. bu sorunu nasil cozebilirim.

Yeni Turist

ekrandakı bilgi yazma sayfasına giramiyorum skaype adı ve şifre bolumu yoktur

 

Tartışma İstatistikleri