Bu siteyi kullanarak tanımlama bilgilerinin analiz, kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar için kullanılmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edinin

skype açılmıyor

Yeni Turist

skype açılmıyor 5 gündür uğraşıyorum ama ne yaptımsa açılmadı sorun bendemi skype demi kafayı yiyeceğim

Mesaj 1 / 9 (2.367 Görüntüleme)
8 Yanıtlar
Üst Düzey Havacı
bir hata mesajı aldınız mı?
Regards,
Tamim
__________________________________________________________________________________________
Location - Dhaka | Bangladesh - Standard Time Zone: GMT/UTC + 06:00 hour

If one of my replies has adequately addressed your issue, please click on the “Accept as Solution” button. If you found a post useful then please "Give Kudos" at the bottom of my post, so that this information can benefit others.
Mesaj 2 / 9 (2.363 Görüntüleme)
Yeni Turist

Linux Mint kullanıyorum.Skype'yi hem kendi sitesinden hem de linux mint deposundan ayrı ayrı indirip kurdum.Kullanıcı adı ve şifrem doğru olmasına rağmen, kullanıcı adınız veya şifreniz hatalı mesajı veriyor.Aynı işlemi Windows kurulu bir bilgisayarda yaptığım takdirde skype'ye giriş yapabiliyorum.

Acaba microsoft, biz linux kullanıcılarını cezalandırmak mı istiyor?

Mesaj 3 / 9 (2.328 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

eğer eset anti virüs programı kullanıyorsanız bu engelliyordur ve bu programdan internet-eposta ayarlarından ssl taramasını kaldırmalısınız...

Mesaj 4 / 9 (2.024 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

aynen bended acilmiyor. neyniyim. hemenlazimdi hemen: buna bir care tapin

Mesaj 5 / 9 (1.157 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

ben de sorun yaşıyorum skype da , kullanıcı adı ve şifre kısmı gelmiyor bir türlü http://prntscr.com/2omjwv

Mesaj 6 / 9 (1.149 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

Benim bilgisayarımda da üç gündür skype açılmıyor. Şifre ve adres yazma kısmı gelmiyor, sadece boş bir ekran var. Ne yaptıysam olmadı.

Mesaj 7 / 9 (792 Görüntüleme)
Yeni Turist

Okadar aradım bende kafayı yiycem artık bu şekilde kalıyor skype http://postimg.org/image/mf71ivx27/

Mesaj 8 / 9 (753 Görüntüleme)
Yeni Turist

yilmaz

Tartışma İstatistikleri
  • 8 yanıt
  • 2368 görüntüleme
  • 3 övgü puanı
  • 9 konuşmada