Bu siteyi kullanarak tanımlama bilgilerinin analiz, kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar için kullanılmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edinin

Skype Topluluğu taşındı

Yeni Skype Topluluğunu burada bulabilirsiniz. Askıya alınan hesaplar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bu gönderiyi okuyun.

Mesajlara nasıl bakılacak ???

Highlighted
Amatör Turist

Messenger da tek bir noktadan gelen maillere ulaşılıyordu. Skype de böyle bir bölüm görünmüyor. Gelen maillere nasıl bakılacak ???

8 Yanıtlar
Güvenilir Maceracı
Gelen e-postalar için bir bildirim ve bu e-postalara ulaşmak için bir bağlantı henüz Skype'ta yok. İlerleyen zamanlarda eklenebilir.

http://login.live.com
ya da
http://outlook.com
adreslerinden gelen kutunuza ulaşabilirsiniz.
Yeni Turist

verdiğin sitelerle girlmiyor hesalara

 

Amatör Maceracı

İKİ KOLAY ÇÖZÜM YOLU VAR
Önceki yıl / veya geçen yıl saklama, paylaşma, senkronize vb. işlevleri olan ücretsiz SkyDrive isimli bir Microsoft Programı indirmiştim.. Bu yıl Ocak ayında da Skype'ye geciş zorunluluğunu öğrendiğimde neredeyse hiç bilmeden (sezgisel, diyeyim) yine Microsoft'un Outlook.com e-posta kutusu programını indirmiştim ve Messenger'in posta kutusunu outlook ile kullanıyordum.
Bugün akşamdan beri birkaç saat uğraşarak hem SkyDrive'm, hem de outlook üzerinden ulaşarak e-posta kutusu sorununu çözdüm ; eski Messenger kolaylığında girebiliyorum ve tüm işleri aynı kolaylıkla yapabiliyorum. Üstelik SkyDrive'i de Outlook'u da tarayıcımın yer imlerine ekledim ; bir tıklamayla açıyorum ; Live'mi, şifremi yazıp posta kutuma ulaşıyorum.
Bunun için SkyDrive ve Outlook.com programlarını indirip çalıştırınız - kendiliklerinden kuruluyorlar. Sonra
1. SkyDrive'yi açınız ; sol üst köşede bir bulut simgesi ve SkyDrive yazısı göreceksiniz ; bunun hemen sağındaki aşağı ok'a tıkladığınızda Posta, Kişiler, Takvim, SkyDrive kutuları açılır ; Posta kutusuna tıkladığınızda, posta kutunuz açılır.
2. Tarayıcınıza yazarak veya yer imlerinizden Outlok'u açtığınızda da Live'nizi ve şifrenizi girerek posta kutunuza anında ulaşabilirsiniz.
Kolay gelsin, iyi günler

Yeni Maceracı

n): cvpp werilmemiss halaa delirmemekk icten degil ...

Eski Personel

Skype uygulamasında e-mail bildirimi şuan için mevcut değil.

maillerinize www.outlook.com adresine girip bakabilirsiniz.

Yeni Turist
gelan mesajlara nasıl bakacam
Yeni Turist

mesaj kutum nerede bulamıyorum

 

Yeni Turist

Bende bulamiyorm

Tartışma İstatistikleri
  • 8 yanıt
  • 98646 görüntüleme
  • 33 övgü puanı
  • 9 konuşmada