Bu siteyi kullanarak tanımlama bilgilerinin analiz, kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar için kullanılmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edinin

eski mail adresimle skype girerken sorun yaşıyorum

Yeni Maceracı

merhabalar. eski msn adresimi skype girerken kullandığımda uyumluluk sorunu diye bir uyarı çıkıyor ve programı kapat penceresi açılıyor. sonrasında da zaten kapanıyor. aynı mail adresimle nereden girersem gireyim sorun yaşıyorum. bu konuda ne yapabilirim. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

Mesaj 1 / 16 (19.603 Görüntüleme)
15 Yanıtlar
Yeni Turist

Aynı sorun bende de var. Microsoft hesabıyla giriyorum ve yaklaşık 10 saniye sonra Appcrash diye hata penceresi çıkıp program kapanıyor. Yok mu cevap verecek birileri???

Mesaj 2 / 16 (19.117 Görüntüleme)
Amatör Maceracı

Aynı saçmalık bende de mevcut , 9 nisandan itibaren çıkmaya başladı.Bunun yanı sıra skype hesabımla , eski msn hesabımı birleştirdim ama skype hesabıma kişiler aktarılmadı...

yani @windowslive.com hesabım kapanınca bütün kişi listem gidecek.

Mesaj 3 / 16 (18.764 Görüntüleme)
Amatör Maceracı
Yabancı forumlarda yazmışlar , bu hata sadece yeni sürümde varmış.Skype mühendisleri düzelteceklermiş , onlar düzeltene kadar siz eski sürümü kurun diyorlar.

http://download.skype.com/msi/SkypeSetup_6.2.0.106.msi
Mesaj 4 / 16 (18.759 Görüntüleme)
Yeni Maceracı
Madem bu sorun birçok kişide var neden kimse yanıt vermiyor ne yapacağımıza dair??
Mesaj 5 / 16 (18.758 Görüntüleme)
Amatör Maceracı

Her şirkette olduğu gibi microsoft'un da türkçe forumunu ipleyen yok maalesef.Yukarıda yazdığımı ingilizce bölümlerde yazmışlar.Bu hata sadece 6.3'te varmış ve mühendisleri çalışıyormuş.Çözüm olarak yukarı da verdiğim 6.2 linkini indirip , eskisini kaldırıp bunu yüklemek gerekiyor.Sonrasında Araçlar >> Seçenekler >> Gelişmiş >> Otomatik güncellemeler sayfasından güncellemeleri kapatmak gerekiyor.

Bunları yaptım sorunsuz girebiliyorum şu an.

Mesaj 6 / 16 (18.751 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

teşekkürler deneyip sonucu yazarım

Mesaj 7 / 16 (18.729 Görüntüleme)
Amatör Maceracı

denedim çalışıyor.

kaç gündür aynı sorunu bende yaşıyordum.

http://download.skype.com/msi/SkypeSetup_6.2.0.106.msi

bunu yükleyince çözüldü.

Mesaj 8 / 16 (10.365 Görüntüleme)
Yeni Maceracı
Bunda da aynı sorun var.
Mesaj 9 / 16 (6.352 Görüntüleme)
Amatör Maceracı

Update'i açık bırakmışsınızdır , şu anda ben bağlanabiliyorum sorunsuz.

Mesaj 10 / 16 (6.339 Görüntüleme)
Tartışma İstatistikleri
  • 15 yanıt
  • 19604 görüntüleme
  • 12 övgü puanı
  • 10 konuşmada