Bu siteyi kullanarak tanımlama bilgilerinin analiz, kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar için kullanılmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edinin

Skype Topluluğu taşındı

Yeni Skype Topluluğunu burada bulabilirsiniz. Askıya alınan hesaplar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bu gönderiyi okuyun.

eski mail adresimle skype girerken sorun yaşıyorum

Highlighted
Yeni Maceracı

merhabalar. eski msn adresimi skype girerken kullandığımda uyumluluk sorunu diye bir uyarı çıkıyor ve programı kapat penceresi açılıyor. sonrasında da zaten kapanıyor. aynı mail adresimle nereden girersem gireyim sorun yaşıyorum. bu konuda ne yapabilirim. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.

15 Yanıtlar
Yeni Turist

Aynı sorun bende de var. Microsoft hesabıyla giriyorum ve yaklaşık 10 saniye sonra Appcrash diye hata penceresi çıkıp program kapanıyor. Yok mu cevap verecek birileri???

Amatör Maceracı

Aynı saçmalık bende de mevcut , 9 nisandan itibaren çıkmaya başladı.Bunun yanı sıra skype hesabımla , eski msn hesabımı birleştirdim ama skype hesabıma kişiler aktarılmadı...

 

yani @windowslive.com hesabım kapanınca bütün kişi listem gidecek.

Amatör Maceracı
Yabancı forumlarda yazmışlar , bu hata sadece yeni sürümde varmış.Skype mühendisleri düzelteceklermiş , onlar düzeltene kadar siz eski sürümü kurun diyorlar.

http://download.skype.com/msi/SkypeSetup_6.2.0.106.msi
Yeni Maceracı
Madem bu sorun birçok kişide var neden kimse yanıt vermiyor ne yapacağımıza dair??
Amatör Maceracı

Her şirkette olduğu gibi microsoft'un da türkçe forumunu ipleyen yok maalesef.Yukarıda yazdığımı ingilizce bölümlerde yazmışlar.Bu hata sadece 6.3'te varmış ve mühendisleri çalışıyormuş.Çözüm olarak yukarı da verdiğim 6.2 linkini indirip , eskisini kaldırıp bunu yüklemek gerekiyor.Sonrasında Araçlar >> Seçenekler >> Gelişmiş >> Otomatik güncellemeler sayfasından güncellemeleri kapatmak gerekiyor.

Bunları yaptım sorunsuz girebiliyorum şu an.

Yeni Maceracı

teşekkürler deneyip sonucu yazarım

Amatör Maceracı

denedim çalışıyor.

kaç gündür aynı sorunu bende yaşıyordum.

http://download.skype.com/msi/SkypeSetup_6.2.0.106.msi

bunu yükleyince çözüldü.

Yeni Maceracı
Bunda da aynı sorun var.
Amatör Maceracı

Update'i açık bırakmışsınızdır , şu anda ben bağlanabiliyorum sorunsuz.

Tartışma İstatistikleri
  • 15 yanıt
  • 19694 görüntüleme
  • 12 övgü puanı
  • 10 konuşmada