Bu siteyi kullanarak tanımlama bilgilerinin analiz, kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar için kullanılmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edinin

Skype Ve Microsoft Hesabı Bağlantısını Kaldırma.

Turist

Öncelikle merhaba.Ben Skype ayarlarını kurcalarken Skype ve Microsoft Hesabımı birbirine bağladım.Şimdi bu bağlantıyı kaldırmak istediğimde size tanınan sınırı aştınız uyarısı alıyorum.Bu bağlantıyı bir daha nasıl kaldırabirim.Böyle bir sorunum var.Ve bir de bir soru sormak sormak istiyorum.Skype hesabını tamamen silme söz konusu değilmi.

Mesaj 1 / 8 (19.425 Görüntüleme)
7 Yanıtlar
Eski Personel

Merhaba,

MSN adresinizle Skype hesabiniz arasindaki baglantiyi kaldirmak icin:

1) Skype websitesinde oturum acin.

2) Pencerenin ust kisminda Hesabim'a tiklayin.

3) Hesap Ayarlari'nin altinda Hesap bilgilerine tiklayin. Bagli oldugunuz hesablari goreceksiniz.

4) Kaldirmak istediginiz baglantinin yaninda bulunan baglantiyi kaldir linkine tiklayin.

Mesaj 2 / 8 (19.312 Görüntüleme)
Amatör Maceracı

bağlantıyı kaldır a tıklayınca müşteri hizmetlerine ulaşın diye birşey çıkıyor linke tıklayınca messenger skype taşındı diye birşey çıkıyor yani girdap olmuş.

bu sorun sadece msn hesaplarında oluyor.

skype hesaplarında kaldırmada bir sorun yok.

Mesaj 3 / 8 (19.204 Görüntüleme)
Eski Personel

Ingilizce aciklamasini resmi siteden burada gorebilirsiniz.

https://support.skype.com/faq/FA12211/

Mesaj 4 / 8 (19.201 Görüntüleme)
Yeni Turist

evet haklısınız onları yapıyoruz fakat değişen bir şey olmuyor. bence buna bi çözüm getirmeleri gerekiyor. üstelik microsoft hesabını silip tekrar denedim yine de olmuyor. bence hiç de doğru bir uygulama olmamış bu yani hatayla ekleyip bi kaç kez sildiğimiz zaman bu sorunla karşılaşmak saçma olmuş.

Mesaj 5 / 8 (9.502 Görüntüleme)
Yeni Turist

skaype micrrosoft bağlantısı kaldırma

1) skaype giriş yapın

2) resminize tıklayın

3)iletişim bilgilerinin orada microsoft hesabı kaldıra basın her şey oluyor )

Mesaj 6 / 8 (7.949 Görüntüleme)
Yeni Turist

yanlış bir işlem yaptım resmen süründürdü beni! Skype açamadım vs.. Teşekkürler :womanhappy:

Mesaj 7 / 8 (7.635 Görüntüleme)
Yeni Turist

kapatmak istiyorum kapatırmısınız acabaa ?

Mesaj 8 / 8 (5.434 Görüntüleme)
Tartışma İstatistikleri
  • 7 yanıt
  • 19426 görüntüleme
  • 9 övgü puanı
  • 7 konuşmada