Bu siteyi kullanarak tanımlama bilgilerinin analiz, kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar için kullanılmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edinin

Skype Topluluğu taşındı

Yeni Skype Topluluğunu burada bulabilirsiniz. Askıya alınan hesaplar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bu gönderiyi okuyun.

Skype Güncelleme Problemi

Yeni Maceracı

Skype a gelen 1 gün önceki son güncellemeden beri her actiğimda Görev yöneticisinde 97 98 CPU yiyor vede 250k bellek yiyor bilgisayarim donuyor.

 

Güncellemeyi nasil eski haline getirebilirim eski donmayan haline? Nasil düzeltebilirim? Skype i acar acmaz pc kitleniyor bir önerisi olan varsa çok güzel olur vede skype kullanmaliyim.

3 Yanıtlar
Yeni Maceracı

Hala bir cevap bekliyorum skype acinca donuyor pcim kasiyor nasil düzeltebilirmi lutfen yardim.

Yeni Turist

aynı sorun bende de var microsft hesaplarından oturum açınca donuyor pc bıktık artık bu skype saçmalığından, kendi kendinizi bitirdiniz resmen geri istiyoruz eski msn i yenilik yapayım derken geriye gidiyorsunuz.

Arkadaşlar microsft hesapları skype ile tam uyumlu çalışmıyor bu yüzden microst hesaplarında yani eski msn hesapları sürekli sorunlu ya donar ya açılmaz hata verir her gün başka birşey.. skype kullanacaksanız skype hesabı alın kendinize oraya geçiş yapın. Microsft yetkililerini duyrulur eski msn i geri istiyoruz. Sırf para için skype ye geçtiniz doysun gözünüz kendi kendinizi bitiriyorsunuz.

Amatör Maceracı

dostum hotmail hesabını skype adına nasıl aktaracağız?

Tartışma İstatistikleri
  • 3 yanıt
  • 471 görüntüleme
  • 2 övgü puanı
  • 3 konuşmada