Bu siteyi kullanarak tanımlama bilgilerinin analiz, kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar için kullanılmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edinin

Alternatif Oturum Açma

Yeni Turist

Arkadaslar skype'ta oturum acmak icin microsoft hesabımı kullanıyordum fakat bugn oturum kapattıktan sonra tekrar açmak istedigimde farklı oturum açma seçenekleri yok login ekranı degişti 6.3 versiyonunu sildim eskilerini kurdum yine aynı sonuç hotmail adresim ile giriş yapmak istiyorum ama öyle bir seçenek yok eski login penceresinin gelmesi için ne yapmam gerekiyor acaba ?

9 Yanıtlar
Eski Personel

MSN adresiyle giris secenegi belli bir versiyondan once desteklenmemekteditr. Lutfen buradan Skype'in en guncel halini indirin ve tekrar deneyin.

http://www.skype.com/tr/download-skype/skype-for-computer/

Mesaj 2 / 10 (10.649 Görüntüleme)
Amatör Maceracı

sorun 6.3 versiyonunda çözülmemiş

http://download.skype.com/msi/SkypeSetup_6.2.0.106.msi

bunu yükleyince düzeliyor

Mesaj 3 / 10 (10.575 Görüntüleme)
Yeni Turist

zengin kiz

Mesaj 4 / 10 (8.330 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

en son sürümü indirdim ben yine olmuyor.Alternatif oturum açma penceresi çıkmıyor.İşyerimdeki yüklü pogramı flasa attım onu yüklemeye çalıştım yine olmadı.2 gündür hangi sürümle uğraşmadım ki.Skypeyi microsoft  adımla açamıyorum yardım lütfen acil hasta oldum

Mesaj 5 / 10 (5.433 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

Aynı sorun bende de var arkadaşlar hiç bir sorun yokken birden bire bu şekilde oldu allah aşkına çözümü nedir bunun ?? sadece skype ismim ile oturum açabiliyorum microsoft hesabı ile oturum açmak için seçenek yok

Mesaj 6 / 10 (4.631 Görüntüleme)
Yeni Turist

netersen

Yeni Turist

bende de aynı sorun var lütfen yardım edin yoksa kafayı yiyecem lütfennnnnnnnn

Mesaj 8 / 10 (3.604 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

bende aynı sorun yaşıyorum varmı çözüm

Mesaj 9 / 10 (2.602 Görüntüleme)
Amatör Turist

[Gizlilik için kaldırıldı]

Mesaj 10 / 10 (1.571 Görüntüleme)