Bu siteyi kullanarak tanımlama bilgilerinin analiz, kişiselleştirilmiş içerik ve reklamlar için kullanılmasını kabul edersiniz. Daha fazla bilgi edinin

üzgünüz, oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık. lütfen skype adınızı ve parolanızı kontrol edin

Yeni Turist

merhaba iki tane hesabım var biri hotmail biri de şirket mailim. ikinisinide msn messengerde sorunsuz kullanıyordum skype geçişte sadece hotmail olanı kullanmaya devam ettim 1 ay falan kullandım geçen gün skype messengera girişte bu hatayı verdi " üzgünüz, oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık. lütfen skype adınızı ve parolanızı kontrol edin"  skype.com da denedim oldu ama sonrada ordada güvenliğiniz için hesabınız askıya alındı dedi. denemediğim yol kalmadı vazgeçtim. sonra işime devam edebilmek için şirket mailini skype de açıp kişileri oraya aktardım aktarma bittikten sonra kapatıp tekrar açarak deneyeyim dedim oda aynı sorunu vermeye başladı. cep telefonundan başke pcden hiç biş şekilde giremiyorum. lütfen acilen yardım lazım...

Mesaj 1 / 8 (5.064 Görüntüleme)
7 Yanıtlar
Yeni Maceracı

bende de aynı sorunu veriyor

Mesaj 2 / 8 (3.991 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

yahu nerde bu millet kimse çözüm için yardımcı olamıycakmı  

Yeni Maceracı

şuan bende aynı sorunu yaşıyorum ve nasıl çözecegimi bilemiyorum ?? skype ekibibinden bir cevap veren yokmu ?

Mesaj 4 / 8 (3.778 Görüntüleme)
Yeni Turist

cevap verecek bi tane adam yokmu. ne boktan program lan bu. msni aldınız. milletin amk nuz... 

Mesaj 5 / 8 (3.741 Görüntüleme)
Yeni Maceracı

eski sürümlerden birini yükleyip tekrar girmeye çalışın düzeliyor

Mesaj 6 / 8 (3.102 Görüntüleme)
Yeni Turist

Bu yukarıda ki hatayı bende alıyorum. Birtane Skype yetkilis yok mu bizlere yardım edecek? Microsoft nasıl bu kadar berbat bir yazılımı satın aldı anlamak mümkün değil.

Bence hepimiz ICQ'ya dönmeliyiz microsoft 3kuruşluk kontor satacak diye çektiğimiz çileye bakın.

Mesaj 7 / 8 (2.788 Görüntüleme)
Yeni Turist

beyler skypeden çıkın çalıştırı açıp  %appdata%\Skype yazın çıkan herşeyi silin tekrar girin düzelecektir.

Mesaj 8 / 8 (585 Görüntüleme)
Tartışma İstatistikleri
  • 7 yanıt
  • 5065 görüntüleme
  • 1 övgü puanı
  • 7 konuşmada