skype giriş

Skype Topluluğu'na hoş geldiniz. Başlamak için lütfen kısa hoş geldiniz yazımızı okuyun. Teşekkür ederiz!
Yanıtla

skype giriş

kayıtlı mailimle skype'a giremiyorum. şifre yanlış diyor. ancak şifreyi sıfırlamak için gönderilen geçici kodu girdiğimde hata veriyor. iki gündür sorun devam ediyor. Msn'den Skype'a geçtim fakat daha hiç kulanamadım. 

espesp
Novel Tourist
Övgü Puanları: 13
İletiler: 1
Kayıtlı: 29-03-2013
Mesaj 1 / 11 (27.373 Görüntüleme)

Re: skype giriş

Hi espesp,

You are posting in the English section of the Community. Unfortunately, there is no Turkish language forum on this Community.  Please post in English as the Community will be better able to assist you. Please let me know if you need assistance in posting about your issue.

Courtesy of Google Translate:

I can not enter mailimle registered Skype. says the password is incorrect. To reset the password I enter the code, but the error is sent to the temporary. problem continues for two days. Skype, but I've never kulanamadım ms.

Here is a link to the complete list of the Community's message boards: http://community.skype.com/

On behalf of the Skype Support Network Moderator Team,
Elaine
Community Moderator

__________________________________________________________________________________________________

Do you have a Skype trick up your sleeve?  Share your Solutions and Tips with us!

If a reply answered your question, please click on the Accept as a Solution link so others following in your footsteps can find what works! If anyone helped you, you can show your appreciation and thanks by clicking on the Kudos button!
-> Good reads: David Krebs: 3 Basic Rules for Online Safety and Consumer Reports: Guide to Internet Security and for the

Favorite Tip for This Week: Do not accept contact invitations from anyone whom you do not know.

Elaine
Moderator
Moderator icon
Övgü Puanları: 1627
İletiler: 8564
Kayıtlı: 08-08-2011
Mesaj 2 / 11 (27.370 Görüntüleme)

Re: skype giriş

Move message to new Turkish community category.

Keep your Skype up to date
Did my reply answer your question? Accept it as a solution to help others, Thanks.
Claudius
Community Manager
Community Manager icon
Övgü Puanları: 11817
İletiler: 7326
Kayıtlı: 22-06-2011
Mesaj 3 / 11 (27.277 Görüntüleme)

Ynt: skype giriş

merhaba,

msn'den skype geçtiş yaptıktan sonra mns mailinle skype açmak için giriş ekranın sağ üst köşede ki Microsoft hesabı seçeneğini kullanarak giriş yapmanız gerekiyor. 

sanırım orununuz bundan kaynnaklı olabilir.

nefi
Novel Adventurer
Övgü Puanları: 5
İletiler: 2
Kayıtlı: 15-04-2013
Mesaj 4 / 11 (27.037 Görüntüleme)

[ Düzenlendi ]

Msn hesabımla giriş yapmak için microsoft hesabımla giriş bölümünden hesabıma ulaşmaya çalışıyorum adresimi ve şifremi yazıyorum ancak skype açılmıyor hatta öylece donup kalıyor. Programı kaç kez kaldırdım tekrar kurdum ancak gene de olmadı bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Msn den zorla geçirildiğim için artık hesabıma hiç bir şekilde ulaşamıyorum :sad:

Aysen
Novel Tourist
Övgü Puanları: 2
Kayıtlı: 08-05-2013
Mesaj 5 / 11 (22.972 Görüntüleme)

ben tumblr actim kendime msnize yolladik diyolar nasil grebilirim bu skype nerden cikti ya hic guzel deil lutfen bilen biri yarim etsinn

Yanıtla
0 Övgü Puanı
Smithyoung
Casual Tourist
Övgü Puanları: 0
Kayıtlı: 27-07-2013
Mesaj 6 / 11 (10.093 Görüntüleme)

S
Apple iPhone ile gönderildi
Yanıtla
0 Övgü Puanı
Qudret.omarov
Casual Tourist
Övgü Puanları: 0
Kayıtlı: 03-08-2013
Mesaj 7 / 11 (9.267 Görüntüleme)

Ynt: hesabım kayboldu

en son skype hesabımı açmak istediğimde açamadım parola istiyordu.parolamı değiştirdim fakat eski bakiyemin olduğu kredi kartından otamatik çekilen almanya sabit hatla görüşme paketi olan hesabıma ulaşamıyorum.Sorun devam edecekse bakiyelelerimin iadesini ve otomatik kredi kartından çekilmesinin iptalini istiyorum

kaer2018
Casual Tourist
Övgü Puanları: 3
Kayıtlı: 30-10-2013
Mesaj 8 / 11 (5.451 Görüntüleme)

ayni sorun bende de var mailim calinmis ve ayni isimle yotmail.com yapmislar. bu sorunu nasil cozebilirim.

hele_kuusk
Novel Tourist
Övgü Puanları: 1
Kayıtlı: 30-10-2013
Mesaj 9 / 11 (5.445 Görüntüleme)

marhaba

ekrandakı bilgi yazma sayfasına giramiyorum skaype adı ve şifre bolumu yoktur

mehranazizi
Novel Tourist
Övgü Puanları: 1
Kayıtlı: 03-03-2014
Mesaj 10 / 11 (2.357 Görüntüleme)
Yanıtla

© 2013 Skype ve/veya Microsoft. Skype adı, ilgili ticari markalar, logolar ve "S" logosu, Skype'ın veya ilgili kuruluşların ticari markalarıdır. Bu web sitesinin kullanılması Kullanım Şartları'nın ve Gizlilik ve Tanımlama Bilgisi Politikası'nın kabul edildiği anlamına gelir.

Skype ile acil durum çağrıları yapılamaz
Skype, telefonunuzun yerine geçmez ve acil durum çağrıları yapmak için kullanılamaz.