skype açılmıyor

Skype Topluluğu'na hoş geldiniz. Başlamak için lütfen kısa hoş geldiniz yazımızı okuyun. Teşekkür ederiz!
Yanıtla

skype açılmıyor

skype açılmıyor 5 gündür uğraşıyorum ama ne yaptımsa açılmadı sorun bendemi skype demi kafayı yiyeceğim

Yanıtla
0 Övgü Puanı
erbeybey1
Novel Tourist
Övgü Puanları: 0
İletiler: 1
Kayıtlı: 19-07-2013
Mesaj 1 / 8 (1.769 Görüntüleme)

Ynt: skype açılmıyor

bir hata mesajı aldınız mı?
Regards,
Tamim
__________________________________________________________________________________________
Location - Dhaka | Bangladesh - Standard Time Zone: GMT/UTC + 06:00 hour

If one of my replies has adequately addressed your issue, please click on the “Accept as Solution” button. If you found a post useful then please "Give Kudos" at the bottom of my post, so that this information can benefit others.
Yanıtla
0 Övgü Puanı
Tamim
Super Aviator
Övgü Puanları: 8201
İletiler: 32360
Kayıtlı: 27-09-2011
Mesaj 2 / 8 (1.765 Görüntüleme)

Linux Mint kullanıyorum.Skype'yi hem kendi sitesinden hem de linux mint deposundan ayrı ayrı indirip kurdum.Kullanıcı adı ve şifrem doğru olmasına rağmen, kullanıcı adınız veya şifreniz hatalı mesajı veriyor.Aynı işlemi Windows kurulu bir bilgisayarda yaptığım takdirde skype'ye giriş yapabiliyorum.

Acaba microsoft, biz linux kullanıcılarını cezalandırmak mı istiyor?

Yanıtla
0 Övgü Puanı
banditteam
Novel Tourist
Kayıtlı: 21-07-2013
Mesaj 3 / 8 (1.730 Görüntüleme)

eğer eset anti virüs programı kullanıyorsanız bu engelliyordur ve bu programdan internet-eposta ayarlarından ssl taramasını kaldırmalısınız...

Yanıtla
0 Övgü Puanı
extser
Novel Adventurer
Övgü Puanları: 5
İletiler: 4
Kayıtlı: 22-08-2013
Mesaj 4 / 8 (1.426 Görüntüleme)

aynen bended acilmiyor. neyniyim. hemenlazimdi hemen: buna bir care tapin

Yanıtla
0 Övgü Puanı
mahir.isayev45
Novel Adventurer
İletiler: 3
Kayıtlı: 01-02-2014
Mesaj 5 / 8 (559 Görüntüleme)

ben de sorun yaşıyorum skype da , kullanıcı adı ve şifre kısmı gelmiyor bir türlü http://prntscr.com/2omjwv

emre19
Novel Adventurer
Övgü Puanları: 2
İletiler: 2
Kayıtlı: 01-02-2014
Mesaj 6 / 8 (551 Görüntüleme)

skype açılmıyor

Benim bilgisayarımda da üç gündür skype açılmıyor. Şifre ve adres yazma kısmı gelmiyor, sadece boş bir ekran var. Ne yaptıysam olmadı.

fundakeskin
Novel Adventurer
Övgü Puanları: 3
İletiler: 3
Kayıtlı: 25-03-2014
Mesaj 7 / 8 (194 Görüntüleme)

Okadar aradım bende kafayı yiycem artık bu şekilde kalıyor skype http://postimg.org/image/mf71ivx27/

Cross_Marian
Novel Tourist
Övgü Puanları: 1
Kayıtlı: 30-03-2014
Mesaj 8 / 8 (155 Görüntüleme)
Yanıtla

© 2013 Skype ve/veya Microsoft. Skype adı, ilgili ticari markalar, logolar ve "S" logosu, Skype'ın veya ilgili kuruluşların ticari markalarıdır. Bu web sitesinin kullanılması Kullanım Şartları'nın ve Gizlilik ve Tanımlama Bilgisi Politikası'nın kabul edildiği anlamına gelir.

Skype ile acil durum çağrıları yapılamaz
Skype, telefonunuzun yerine geçmez ve acil durum çağrıları yapmak için kullanılamaz.