sürekli windws çalışmayı durdurdu hatası alıyorum ...

Skype Topluluğu'na hoş geldiniz. Başlamak için lütfen kısa hoş geldiniz yazımızı okuyun. Teşekkür ederiz!
Yanıtla

sürekli windws çalışmayı durdurdu hatası alıyorum her türlü guide ı denedim ama düzelmiyor

sürekli windows çalışmayı durdurdu hatası alıyorum her türlü guide ı denedim ama düzelmiyor lütfen yardımcı olunuz

rahmet
Novel Tourist
Övgü Puanları: 1
İletiler: 1
Kayıtlı: 05-05-2013
Mesaj 1 / 3 (877 Görüntüleme)

Ynt: sürekli windws çalışmayı durdurdu hatası alıyorum her türlü guide ı denedim ama düzelmiyor

bende de aynı sorun win 7 64 bit işletim sistemim var. bütün denemeleri yaptım. kaldırdım yendiden kurdum. eski sürümünü kurdum. msn yüklemeye çalıştım oda aynı hatayı verdi. bu soruna somut bir çözüm bulamadım. nette bulduğum çözüm önerilerinin hepsini denedim olmuyor olmuyor olmuyor.  15 gündür pc de skype yada msn yok çalışmıyor. çalışmayı durdurdu hatası alıyorum sürekli. acill. çözüm lütfen yetkililer..

mrtonal
Novel Tourist
Övgü Puanları: 1
Kayıtlı: 05-05-2013
Mesaj 2 / 3 (855 Görüntüleme)

Ynt: sürekli windws çalışmayı durdurdu hatası alıyorum her türlü guide ı denedim ama düzelmiyor

bendede aynı hatayı veriyor bir türlü çözüm yok lütfen cevap verin artık şuna bi çözüm buun formatlasam olurmu acaba

Yanıtla
0 Övgü Puanı
umutsuzzalim
Novel Tourist
Övgü Puanları: 0
Kayıtlı: 14-08-2013
Mesaj 3 / 3 (385 Görüntüleme)
Yanıtla

© 2013 Skype ve/veya Microsoft. Skype adı, ilgili ticari markalar, logolar ve "S" logosu, Skype'ın veya ilgili kuruluşların ticari markalarıdır. Bu web sitesinin kullanılması Kullanım Şartları'nın ve Gizlilik ve Tanımlama Bilgisi Politikası'nın kabul edildiği anlamına gelir.

Skype ile acil durum çağrıları yapılamaz
Skype, telefonunuzun yerine geçmez ve acil durum çağrıları yapmak için kullanılamaz.