Skype' de gelen kutusu yok.

Skype Topluluğu'na hoş geldiniz. Başlamak için lütfen kısa hoş geldiniz yazımızı okuyun. Teşekkür ederiz!
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Yanıtla

Skype' de gelen kutusu yok.

[ Düzenlendi ]

Size "TÜRKÇE" dili ile yazıyorum. Wındows Lıve Messenger'den Skype geçtim fakat burada Meseenger'de olduğu gibi bir gelen kutusu yok. Acilen bir gelen kutusu ekleyin özellikle resmi kurumlarla yazışırken çok büyük problem olacaktır bu.

Translation courtesy of Google Translate:

Size "ENGLISH" language and writing. Windows Live Messenger, Skype Meseenger'de here as I passed, but do not have an inbox. Immediately add an inbox would be a too big problem, especially public institutions that yazışırken.

alperen
Novel Tourist
Övgü Puanları: 4
İletiler: 1
Kayıtlı: 02-04-2013
Mesaj 1 / 11 (10.472 Görüntüleme)

Ynt: Skype' de gelen kutusu yok.

Move message to new Turkish community category.

Keep your Skype up to date
Did my reply answer your question? Accept it as a solution to help others, Thanks.
Yanıtla
0 Övgü Puanı
Claudius
Community Manager
Community Manager icon
Övgü Puanları: 13438
İletiler: 8072
Kayıtlı: 22-06-2011
Mesaj 2 / 11 (10.442 Görüntüleme)

gelen kutusunun ve mail bildirim penceresinin güncellemede ekleneceği açıklamasını yapmışlar.

muctas
Casual Adventurer
Övgü Puanları: 1
İletiler: 5
Kayıtlı: 20-04-2013
Mesaj 3 / 11 (9.886 Görüntüleme)

İKİ KOLAY ÇÖZÜM YOLU VAR
Önceki yıl / veya geçen yıl saklama, paylaşma, senkronize vb. işlevleri olan ücretsiz SkyDrive isimli bir Microsoft Programı indirmiştim.. Bu yıl Ocak ayında da Skype'ye geciş zorunluluğunu öğrendiğimde neredeyse hiç bilmeden (sezgisel, diyeyim) yine Microsoft'un Outlook.com e-posta kutusu programını indirmiştim ve Messenger'in posta kutusunu outlook ile kullanıyordum.
Bugün akşamdan beri birkaç saat uğraşarak hem SkyDrive'm, hem de outlook üzerinden ulaşarak e-posta kutusu sorununu çözdüm ; eski Messenger kolaylığında girebiliyorum ve tüm işleri aynı kolaylıkla yapabiliyorum. Üstelik SkyDrive'i de Outlook'u da tarayıcımın yer imlerine ekledim ; bir tıklamayla açıyorum ; Live'mi, şifremi yazıp posta kutuma ulaşıyorum.
Bunun için SkyDrive ve Outlook.com programlarını indirip çalıştırınız - kendiliklerinden kuruluyorlar. Sonra
1. SkyDrive'yi açınız ; sol üst köşede bir bulut simgesi ve SkyDrive yazısı göreceksiniz ; bunun hemen sağındaki aşağı ok'a tıkladığınızda Posta, Kişiler, Takvim, SkyDrive kutuları açılır ; Posta kutusuna tıkladığınızda, posta kutunuz açılır.
2. Tarayıcınıza yazarak veya yer imlerinizden Outlok'u açtığınızda da Live'nizi ve şifrenizi girerek posta kutunuza anında ulaşabilirsiniz.
Kolay gelsin, iyi günler

serefuygar
Casual Adventurer
Kayıtlı: 06-05-2013
Mesaj 4 / 11 (7.972 Görüntüleme)

Paşam iyi hoş da yani hepimiz alışmızız msn ye ordaki mail butonuna yani burda başlık açılmasa demekki onların aklına hiç gelmeyecek...ikincisi sizin söylediğiniz tarayıcı için bir çözüm...
Yanıtla
0 Övgü Puanı
Baysuvar
Casual Adventurer
İletiler: 7
Kayıtlı: 11-05-2013
Mesaj 5 / 11 (7.401 Görüntüleme)

Pekii yeni sürümü ne zaman gelicekmiş :happy:
Yanıtla
0 Övgü Puanı
Baysuvar
Casual Adventurer
Mesaj 6 / 11 (7.399 Görüntüleme)

Eski Live, Messenger adresinizle Skype'de oturum bile açılmıyor (Skpe'de oturum açmak için yeni Skype adresi almalısınız..) ,  Skype'de şimdilik posta kutusu da yok.. Ama, eski Live -Mail - Messenger adresimize ait posta kutumuza ulaşmak ve Skype dönemi öncesinde olduğu gibi kullanabilmek mümkündür - anlattığım konu sadece budur ; tarayıcıyla veya Skype'in posta kutusuyla ilgili değildir..
Messenger yok, Skype'in posta kutusu yok ama, yıllardır kullandığımız gelen giden posta kutumuzu eskiden olduğu gibi kullanmayı sürdürebiliyoruz ; buraya ulaşmanın da iki yolu var - başka yolları da varsa henüz bilmiyorum - gereksinim de duymuyorum ; outlook.com veya SkyDrive hiç sorunsuz yetiyor.

Yanıtla
0 Övgü Puanı
serefuygar
Casual Adventurer
Mesaj 7 / 11 (7.315 Görüntüleme)

Seref biraderim ne anlatmak istemişin yorumunu ik kez okudum anlamadım :happy:
Yanıtla
0 Övgü Puanı
Baysuvar
Casual Adventurer
Mesaj 8 / 11 (7.225 Görüntüleme)

Sayın Baysuvar,
Alıştığımız - sevdiğimiz Messenger'den zorunlu olarak Skype'e geçtikten sonra, neredeyse hepimiz "posta kutusu yok" diye sızlandık. Posta kutusu bulunan eski Live Messenger adresi bulunan arkadaşlar için yardımcı olabilecek bilgi yazmıştım ; tekrar özetleyeyim ;
Skpe'de posta kutusu yok - ne zaman ekleneceği de belirsiz ama, eski Live ID'inizin posta kutusuna hem outlook.com'dan, hem SkyDrive'den ulaşılabilir.
Bu sayfada görülebilen iki hafta önceki ilk yazımı da okumalısınız.

Yanıtla
0 Övgü Puanı
serefuygar
Casual Adventurer
Mesaj 9 / 11 (6.563 Görüntüleme)

1. SkyDrive'yi açınız ; sol üst köşede bir bulut simgesi ve SkyDrive yazısı göreceksiniz ; bunun hemen sağındaki aşağı ok'a tıkladığınızda Posta, Kişiler, Takvim, SkyDrive kutuları açılır ; Posta kutusuna tıkladığınızda, posta kutunuz açılır.
2. Tarayıcınıza yazarak veya yer imlerinizden Outlok'u açtığınızda da Live'nizi ve şifrenizi girerek posta kutunuza anında ulaşabilirsiniz.
Kolay gelsin, iyi günler

Hocam ne olur beni mazur görr...Ama alemsiniz valla ne diyeyim... :happy:

Baysuvar
Casual Adventurer
Mesaj 10 / 11 (6.553 Görüntüleme)
Yanıtla

© 2013 Skype ve/veya Microsoft. Skype adı, ilgili ticari markalar, logolar ve "S" logosu, Skype'ın veya ilgili kuruluşların ticari markalarıdır. Bu web sitesinin kullanılması Kullanım Şartları'nın ve Gizlilik ve Tanımlama Bilgisi Politikası'nın kabul edildiği anlamına gelir.

Skype ile acil durum çağrıları yapılamaz
Skype, telefonunuzun yerine geçmez ve acil durum çağrıları yapmak için kullanılamaz.