Skype Güncelleme Problemi

Skype Topluluğu'na hoş geldiniz. Başlamak için lütfen kısa hoş geldiniz yazımızı okuyun. Teşekkür ederiz!
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Yanıtla

Skype Güncelleme Problemi

Skype a gelen 1 gün önceki son güncellemeden beri her actiğimda Görev yöneticisinde 97 98 CPU yiyor vede 250k bellek yiyor bilgisayarim donuyor.

Güncellemeyi nasil eski haline getirebilirim eski donmayan haline? Nasil düzeltebilirim? Skype i acar acmaz pc kitleniyor bir önerisi olan varsa çok güzel olur vede skype kullanmaliyim.

HappyGoblin
Novel Adventurer
Övgü Puanları: 6
İletiler: 3
Kayıtlı: 13-12-2013
Mesaj 1 / 4 (101 Görüntüleme)

Ynt: Skype Güncelleme Problemi

Hala bir cevap bekliyorum skype acinca donuyor pcim kasiyor nasil düzeltebilirmi lutfen yardim.

HappyGoblin
Novel Adventurer
Övgü Puanları: 6
İletiler: 3
Kayıtlı: 13-12-2013
Mesaj 2 / 4 (89 Görüntüleme)

aynı sorun bende de var microsft hesaplarından oturum açınca donuyor pc bıktık artık bu skype saçmalığından, kendi kendinizi bitirdiniz resmen geri istiyoruz eski msn i yenilik yapayım derken geriye gidiyorsunuz.

Arkadaşlar microsft hesapları skype ile tam uyumlu çalışmıyor bu yüzden microst hesaplarında yani eski msn hesapları sürekli sorunlu ya donar ya açılmaz hata verir her gün başka birşey.. skype kullanacaksanız skype hesabı alın kendinize oraya geçiş yapın. Microsft yetkililerini duyrulur eski msn i geri istiyoruz. Sırf para için skype ye geçtiniz doysun gözünüz kendi kendinizi bitiriyorsunuz.

Yanıtla
0 Övgü Puanı
Mehmet1
Novel Tourist
Övgü Puanları: 0
İletiler: 1
Kayıtlı: 17-12-2013
Mesaj 3 / 4 (75 Görüntüleme)

dostum hotmail hesabını skype adına nasıl aktaracağız?

Yanıtla
0 Övgü Puanı
senerbahadır
Casual Adventurer
Övgü Puanları: 0
İletiler: 6
Kayıtlı: 17-12-2013
Mesaj 4 / 4 (70 Görüntüleme)
Yanıtla

© 2013 Skype ve/veya Microsoft. Skype adı, ilgili ticari markalar, logolar ve "S" logosu, Skype'ın veya ilgili kuruluşların ticari markalarıdır. Bu web sitesinin kullanılması Kullanım Şartları'nın ve Gizlilik ve Tanımlama Bilgisi Politikası'nın kabul edildiği anlamına gelir.

Skype ile acil durum çağrıları yapılamaz
Skype, telefonunuzun yerine geçmez ve acil durum çağrıları yapmak için kullanılamaz.