Skype Açılmıyor

Skype Topluluğu'na hoş geldiniz. Başlamak için lütfen kısa hoş geldiniz yazımızı okuyun. Teşekkür ederiz!
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Yanıtla

Ynt: Skype Açılmıyor

:surprised:

Yanıtla
0 Övgü Puanı
serhzn
Novel Tourist
Övgü Puanları: 0
İletiler: 1
Kayıtlı: 05-10-2013
Mesaj 11 / 49 (6.920 Görüntüleme)

05/11/2013 skype 6.10 guncelleme sonrasi artik acilmiyor

isletim sistemi windows 7 32 bit. home premium. 

tesekkurler artik skype de kullanmayiz.

Yanıtla
0 Övgü Puanı
jeo_trend
Tourist
Kayıtlı: 05-11-2013
Mesaj 12 / 49 (6.713 Görüntüleme)

Screenshot_1.png

win8 kullanıyorum, dün bişey yoktu.

kaldırdık tekrar kurduk, bilgisayarı kapattık açtık, regsvr ile de denedik yinede açılmıyor. 

Yanıtla
0 Övgü Puanı
suat_
Novel Tourist
Kayıtlı: 06-11-2013
Mesaj 13 / 49 (6.701 Görüntüleme)

üzgünüz oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık .. diye birşey cıkıyor skype acımıyor

microsoft hesabı ile otorum açmaya calısıyorum.. Şifre ve kullanıcı adını kabul ediyor ama ..
üzgünüz oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık .. diye birşey cıkıyor skype acımıyor

Yanıtla
0 Övgü Puanı
furkan_uydu
Novel Adventurer
Övgü Puanları: 1
İletiler: 4
Kayıtlı: 06-11-2013
Mesaj 14 / 49 (6.689 Görüntüleme)

adımı parolamı  bildıgım halda skyp açamıyorum.

Yanıtla
0 Övgü Puanı
atatas44
Novel Adventurer
Övgü Puanları: 3
Kayıtlı: 12-11-2013
Mesaj 15 / 49 (6.614 Görüntüleme)

skype açılmıyor

atatas44
Novel Adventurer
Övgü Puanları: 3
Kayıtlı: 12-11-2013
Mesaj 16 / 49 (6.611 Görüntüleme)

bende kayıt cihazında problem var diyor nasıl düzeltebilirm

arkadşlar

Yanıtla
0 Övgü Puanı
alptekin21
Novel Tourist
Kayıtlı: 13-11-2013
Mesaj 17 / 49 (6.609 Görüntüleme)

Arkadaşlar ilk once gorev yoneticisini acın ve firewall exe diye bisey varmı bakın

eger varsa bilgisayarınızı güvenli modda baslatın ve bilgisayar acılır acılmaz yereldisk C'ye girin sonra klasor ve arama seceneklerınden tum dosyaları gorunur yapın sonra su asamaları yapın

Yerel disk C>Kullanıcılar sağ üst köşede arama olacaktır oraya firewall yazın cıkan sonucu silin pcyı normal modda baslatın duzeldıyse ne mutlu bana :happy:

Yanıtla
0 Övgü Puanı
RedSqull
Novel Adventurer
İletiler: 2
Kayıtlı: 17-11-2013
Mesaj 18 / 49 (6.564 Görüntüleme)

[ Düzenlendi ]

Messenger'daki kişilerinizi Skype'ta birleştirmek için. Skype ana oturum penceresinde doğrudan açılan kullanıcı adı ve parolasın'dan hesabınıza girmek yerine ekranın sağ tarafında Microsoft hesabınızla oturum aç üzerine tıklayarak ve Microsoft hesabınızı ve parolanızı kullanarak oturum açmanız gerekir. Lütfen ilk olarak bunu yaptığınızdan emin olun.
Bu sorun ayrıca bilgisayarınızda kurulu Skype sürümündeki eksik parçacıklardan dolayı meydana gelmiş olabilir.
Sorun giderme adımları için Skype programını bilgisayarınızdan tamamen kaldırmanızı ve en son sürümünü buraya giderek indirip kurmanızı tavsiye ederim. Ayrıca bu sorunla ilgili sorularınızı ilgili bağlantıdaan Skype destek ekibine yönlendirebilirsiniz.

Alternatif olarak Skype giriş bilgilerinizi aşağıdakileri takip ederek silmenizi tavsiye ederim:

• Skype’tan tamamen çıkın. Skype simgesi'nin üzerine sağ tuşla tıklayarak çıkış yaptığınızdan ve Skype programının tamamen kapatıldığından emin olun.
  • Bilgisayarınızda başlat menüsünde ‘'Çalıştır'’ yazın ve ''Enter’' tuşuna basın.
  • Açılan ekrana “%appdata%\Skype” yazın ve Tamam’a basın.
  • İsminize bağlı Skype dosyasını görmeniz gerekir, bu dosyayı tamamen buradan silin.
Yanıtla
0 Övgü Puanı
RedSqull
Novel Adventurer
İletiler: 2
Kayıtlı: 17-11-2013
Mesaj 19 / 49 (6.561 Görüntüleme)

bende de bu problemin aynısı var. kaldırıp yüklemeyi her denediğimde de skype click to call hata verdi diyor çözemedim gitti

skype hata.jpg

Yanıtla
0 Övgü Puanı
queendaries
Novel Adventurer
Kayıtlı: 02-12-2013
Mesaj 20 / 49 (6.382 Görüntüleme)
Yanıtla

© 2013 Skype ve/veya Microsoft. Skype adı, ilgili ticari markalar, logolar ve "S" logosu, Skype'ın veya ilgili kuruluşların ticari markalarıdır. Bu web sitesinin kullanılması Kullanım Şartları'nın ve Gizlilik ve Tanımlama Bilgisi Politikası'nın kabul edildiği anlamına gelir.

Skype ile acil durum çağrıları yapılamaz
Skype, telefonunuzun yerine geçmez ve acil durum çağrıları yapmak için kullanılamaz.