Msn açılmıyor...

Skype Topluluğu'na hoş geldiniz. Başlamak için lütfen kısa hoş geldiniz yazımızı okuyun. Teşekkür ederiz!
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Yanıtla

Msn açılmıyor...

2 Saattir MSN'i skype üzerinden açamıyoruz ve kimse ile bağlantı kuramıyoruz konu ile ilgil yardım...

ArleC
Novel Tourist
Övgü Puanları: 6
İletiler: 1
Kayıtlı: 25-04-2013
Mesaj 1 / 5 (4.292 Görüntüleme)

Ynt: Msn açılmıyor...

aynı rezillik bende var hatta bir kaç arkadaşta arayıp sordu onlarda da varmış. Bu ne rezillik gereksiz yere insanlara eziyet yapıyorlar.  Android telefonumda da aynı problem var ..

emirwebtasarim
Novel Tourist
Övgü Puanları: 1
Kayıtlı: 25-04-2013
Mesaj 2 / 5 (4.255 Görüntüleme)

MSN ile kıyasen skype çok geri, 

hotmail maillerine ulaşamıyorsun, ben hata ile skype geçtim geçmeyenlerle sesligörüntülü görüşme yok, 

hiç güzel olmadı. çok acemice bir program 

72md
Novel Tourist
Övgü Puanları: 4
Kayıtlı: 26-04-2013
Mesaj 3 / 5 (4.029 Görüntüleme)

delirmek üzereyim. hotmail hesabıyla skype açıyorum. msn kişilerimi çevrim içi göremiyorum. skype ye geçenlerle bile görüntülü arama yapamıyorum. Allah'ından bul skype. nefret ettim sendennnnnnn.

zeytuncer
Novel Adventurer
Övgü Puanları: 5
İletiler: 2
Kayıtlı: 01-05-2013
Mesaj 4 / 5 (3.701 Görüntüleme)

Maillerime ulaşılmıyor 

Aybuke1Dx
Novel Tourist
Övgü Puanları: 4
Kayıtlı: 01-05-2013
Mesaj 5 / 5 (3.677 Görüntüleme)
Yanıtla

© 2013 Skype ve/veya Microsoft. Skype adı, ilgili ticari markalar, logolar ve "S" logosu, Skype'ın veya ilgili kuruluşların ticari markalarıdır. Bu web sitesinin kullanılması Kullanım Şartları'nın ve Gizlilik ve Tanımlama Bilgisi Politikası'nın kabul edildiği anlamına gelir.

Skype ile acil durum çağrıları yapılamaz
Skype, telefonunuzun yerine geçmez ve acil durum çağrıları yapmak için kullanılamaz.