Microsoft hesabım ile skype'a giremiyorum

Skype Topluluğu'na hoş geldiniz. Başlamak için lütfen kısa hoş geldiniz yazımızı okuyun. Teşekkür ederiz!
Yanıtla

Ynt: Microsoft hesabım ile skype'a giremiyorum

slmmm

Yanıtla
0 Övgü Puanı
cevahir
Novel Tourist
Övgü Puanları: 0
İletiler: 1
Kayıtlı: 28-07-2013
Mesaj 61 / 88 (1.290 Görüntüleme)

mıcrosoft hesabım ile skype girmeye çalışıyorum daire dönüyor dönüyor ama baglanıp acılmıyor...bir cok kere programı yukleyıp kaldırdım sorun cözülmedi...lütfen acıl bir çözüm istiyorum......

cınarkaragoz
Novel Adventurer
Övgü Puanları: 1
İletiler: 2
Kayıtlı: 06-08-2013
Mesaj 62 / 88 (1.227 Görüntüleme)

aynı durumu bendede geçerli 1 hafta oldu nerdeyse...

Yanıtla
0 Övgü Puanı
mimarmehmetefe
Novel Tourist
Kayıtlı: 13-08-2013
Mesaj 63 / 88 (1.191 Görüntüleme)

hicrosoft hesabımla girmeye çalıştığımda bilgilerim doğru olmasına rağmen adres tanınmadı diyor. 3 gün oldu hala düzelmedi

Yanıtla
0 Övgü Puanı
kasamakio
Novel Tourist
Kayıtlı: 13-08-2013
Mesaj 64 / 88 (1.190 Görüntüleme)

ingilizce:
I can't getskypeprotect yourmicrosoftaccount(hotmail),the last"connection could not be established," he says.ButI havethe most updatedversion ofhotmailasloadinginandautlookdespiteskypesessioncannot be openedskpe

talk aboutwaiting for your help.

regards

Türkçe:

microsoft hesabımla(hotmail) skype proğramına giremiyorum, enson "bağlantı kurulamadı" diyor. Ama ben hotmail autlook olarak yükseltim ve en güncel skpe sürümünü yükleme rağmen skype oturumu açılamıyor.

konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

saygılar

Yanıtla
0 Övgü Puanı
zehni_33
Casual Tourist
Kayıtlı: 26-08-2013
Mesaj 65 / 88 (1.138 Görüntüleme)

Skype ekranı dönüp duruyor ve açılmıyorsa çözüm için aşağıdaki adımları takip edin.

-İlk aşamada Skype'ı tamamen kapatın.(Görev Yöneticisini başlatın /Uygulamalar alanında Skype görünüyorsa üzerine tıklayıp " Görevi Sonlandır" a basın)

-Sonrasında Klasör Seçeneklerinden Gizli Dosyaları Göster'i işaretlemeniz gerekiyor.

(Düzenle/Klasör ve Arama Seçenekleri/Görünüm/Gizli Dosya,Klasör ve sürücüleri Göster'i seçili yapıp tamam diyerek ekranı kapatın)

Son olarak da (Bilgisayarım/Kullanıcı Adı/AppData/Roaming/Skype/shared.xml dosyasını silin ve Skype'ı tekrar başlatın.Sorununuz çözülmüş olacak.

Yanıtla
0 Övgü Puanı
negroo
Novel Tourist
Kayıtlı: 16-09-2013
Mesaj 66 / 88 (1.049 Görüntüleme)

Bende 2 tane skype adresi var. Aynı notebookta bilgileri doğru yazdığım halde skype açılmıyor devamlı I/O hatası veriyor. Skype yi kaldırıp yeniden yüklediğim halde hala açamıyorum. Ama aynı skype hesabına iphone ve ipad den girebiliyorum. Lütfen acil bir çözüm.

Yanıtla
0 Övgü Puanı
atecir
Tourist
Kayıtlı: 17-09-2013
Mesaj 67 / 88 (1.034 Görüntüleme)

çozumu varmı arkadaş bendede aynı sıkıntı var

Yanıtla
0 Övgü Puanı
firtinasigorta
Casual Tourist
Kayıtlı: 18-09-2013
Mesaj 68 / 88 (1.022 Görüntüleme)

salam tama

Yanıtla
0 Övgü Puanı
Amanullah.omari
Novel Adventurer
Kayıtlı: 18-09-2013
Mesaj 69 / 88 (1.014 Görüntüleme)

Ynt: Microsoft hesabım ile skype'a giremiyorumsesim karşıya gitmiyor

bagcibasi yazdı:

Bugün itibariyle skype uygulamasında microsoft hesabıma erişemiyorum, bilgileri doğru girdiğim halde ana ekrana geri dönüyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

bagcibasi yazdı:

Bugün itibariyle skype uygulamasında microsoft hesabıma erişemiyorum, bilgileri doğru girdiğim halde ana ekrana geri dönüyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Yanıtla
0 Övgü Puanı
gulumser511
Novel Adventurer
Kayıtlı: 29-09-2013
Mesaj 70 / 88 (933 Görüntüleme)
Yanıtla

© 2013 Skype ve/veya Microsoft. Skype adı, ilgili ticari markalar, logolar ve "S" logosu, Skype'ın veya ilgili kuruluşların ticari markalarıdır. Bu web sitesinin kullanılması Kullanım Şartları'nın ve Gizlilik ve Tanımlama Bilgisi Politikası'nın kabul edildiği anlamına gelir.

Skype ile acil durum çağrıları yapılamaz
Skype, telefonunuzun yerine geçmez ve acil durum çağrıları yapmak için kullanılamaz.