Ynt: Messenger Kişi Listesi

Skype Topluluğu'na hoş geldiniz. Başlamak için lütfen kısa hoş geldiniz yazımızı okuyun. Teşekkür ederiz!
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Yanıtla

Messenger Kişi Listesi

Merhaba, Skype geçiş yaptım ancak bilgisayarıma format attıktan sonra microsoft hesabıma giriş yapıyorum ama kişi messenger kişi listesi gözükmüyor. Hesaba giriş yaparken daha önceki skype hesabımı birleştirmiştim.

Ordan microsoft hesabımı kaldırdım tekrar girdim gene olmadı bir türlü messenger kişi listem gözükmüyor sadece skype'da ekli kişileri görüyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

karambol42
Novel Tourist
Övgü Puanları: 1
İletiler: 1
Kayıtlı: 23-04-2013
Mesaj 1 / 7 (7.162 Görüntüleme)

[ Düzenlendi ]

Aynı sorunu yaşadım ve müşteri hizmetleri ile 2 saat görüşme sonunda çözüm bulamadık.

Format sonrası niye kişi listesi gelmez anlamıyorum.

Birkaç sefer kapatıp açınca skype kişileri geldi fakat messenger kişileri gelmedi.

Forumlarda skype ile birleştirmeyi iptal edip tekrarlayınca düzelir diye yazmışlar o yöntemi deneyince bu sefer skype kişileride gitti. Üstüne üstlük messenger kişileride gelmiyor.

Sürekli olarak aynı işlemi yapıyorum sonuç aynı. Müşteri hizmetleri bir süre sonra kişilerin geleceğini söylüyor fakat değişen birşey yok.

Ekleme:

Sorunun çözümü forumun ingilizce kısmında varmış. Skype kişilerini kaybettiğime mi yanayım harcadığım 3 saate mi... Microsoft 10 yıllık sorunsuz çalışan güzelim msn'i mahvetti resmen.

Microsoft hesabı ile oturum açtıktan sonra otomatik oluşturulan skype hesabını nasıl kurtaracağız belli değil. Şifre olarak aynı şifreyi giriyorsunuz kabul etmiyor. Müşteri hizmetleri mail adresi tanımlı olmadığı için herhangi bir müdahale yapamayacağını söylüyor. Çıkmaz sokak resmen.

Sorunun çözümü son sürüm yerine bir önceki sürümü yüklemek.

Messenger kişi listesi sorunsuz bir şekilde geliyor.

Toprak
Novel Tourist
Övgü Puanları: 1
Kayıtlı: 23-04-2013
Mesaj 2 / 7 (7.125 Görüntüleme)

http://tamambuldun.wordpress.com/2013/04/08/skype-baglanti-sorunu-olustu-deyip-kapaniyorsa-cozumu/

Bu adreste de anlattığım gibi ,

Skype ve Msn uyumsuzluğu,

Skype hesabıma msn hesabımı bağladım.

Msn hesabından girince skype ve diğer kişiler gözüküyor.
Skype hesabımdan girince msn hesabımdakiler gözükmüyor.
Ayrıca msn hesabından bağlanınca kişilerin bazıları online olmasına rağmen ofline gözüküyor.
Bazende yazdığım mesajlar gitmiyor.
Kısacası arkadaşlar msn hesabı artık problemli.

Direkt skype kullanın ve herkesi tekrardan çağırmaya başlayın tabi ulaşabilirseniz.
Çünkü Skype hesabından bağlanmakta , yapılan görüşmlerde ve yazışmalarda sıkıntı yok
Bütün problem msn hesabının skype ile senkrenizasyonunu sağlayamadılar.
Düzeltilmesi ne kadar sürer kim bilir.
Yanıtla
0 Övgü Puanı
cihatalkan
Novel Tourist
Övgü Puanları: 0
Kayıtlı: 24-04-2013
Mesaj 3 / 7 (7.073 Görüntüleme)

MSN hesabınıza mailinize daha doğrusu web tarayıcı kullanarak erişmeyi deneyin oradaki menülerden eski kişi listelerinize erişebiliyor olmalısınız. 

Yanıtla
0 Övgü Puanı
MTnGNGr
Novel Adventurer
İletiler: 2
Kayıtlı: 07-05-2013
Mesaj 4 / 7 (6.178 Görüntüleme)

Aynı problemi bende yaşıyorum kişi listeme erişemiyorum skype yerine kullanabileceğim alternatif bir program varmı acaba işlerimiz aksıyor.
Yanıtla
0 Övgü Puanı
nazar_ozkaya
Novel Tourist
Kayıtlı: 08-05-2013
Mesaj 5 / 7 (6.103 Görüntüleme)

Pc ye format attım, skype ta microsoft hesabıyla oturum açtım ve messenger kişi listem görünüyordu ne olduysa bi kaç gün sonra messenger kişi listem skype ta görünmüyor yani kişi listesi boş. Bi çok çözüm yöntemi denedim ama nafile :sad:(((((

Yanıtla
0 Övgü Puanı
nevisss
Novel Adventurer
Kayıtlı: 18-09-2014
Mesaj 6 / 7 (285 Görüntüleme)

Pc ye format attım, skype ta microsoft hesabıyla oturum açtım ve messenger kişi listem görünüyordu ne olduysa bi kaç gün sonra messenger kişi listem skype ta görünmüyor yani kişi listesi boş. Bi çok çözüm yöntemi denedim ama nafile :sad:(((((

Skype eski sürüm de yükledim ama olmadı :sad:(((

Yanıtla
0 Övgü Puanı
nevisss
Novel Adventurer
Kayıtlı: 18-09-2014
Mesaj 7 / 7 (283 Görüntüleme)
Yanıtla

© 2013 Skype ve/veya Microsoft. Skype adı, ilgili ticari markalar, logolar ve "S" logosu, Skype'ın veya ilgili kuruluşların ticari markalarıdır. Bu web sitesinin kullanılması Kullanım Şartları'nın ve Gizlilik ve Tanımlama Bilgisi Politikası'nın kabul edildiği anlamına gelir.

Skype ile acil durum çağrıları yapılamaz
Skype, telefonunuzun yerine geçmez ve acil durum çağrıları yapmak için kullanılamaz.