Mesajlara nasıl bakılacak ???

Skype Topluluğu'na hoş geldiniz. Başlamak için lütfen kısa hoş geldiniz yazımızı okuyun. Teşekkür ederiz!
Yanıtla

Mesajlara nasıl bakılacak ???

Messenger da tek bir noktadan gelen maillere ulaşılıyordu. Skype de böyle bir bölüm görünmüyor. Gelen maillere nasıl bakılacak ???

ozdrk
Casual Tourist
Övgü Puanları: 12
İletiler: 1
Kayıtlı: 02-05-2013
Mesaj 1 / 6 (44.434 Görüntüleme)

Ynt: Mesajlara nasıl bakılacak ???

Gelen e-postalar için bir bildirim ve bu e-postalara ulaşmak için bir bağlantı henüz Skype'ta yok. İlerleyen zamanlarda eklenebilir.

http://login.live.com
ya da
http://outlook.com
adreslerinden gelen kutunuza ulaşabilirsiniz.
FCFirstClass
Reliable Adventurer
Övgü Puanları: 6
İletiler: 39
Kayıtlı: 29-06-2011
Mesaj 2 / 6 (43.845 Görüntüleme)

verdiğin sitelerle girlmiyor hesalara

Yanıtla
0 Övgü Puanı
yasinakcay28
Novel Tourist
Övgü Puanları: 0
İletiler: 1
Kayıtlı: 06-05-2013
Mesaj 3 / 6 (42.953 Görüntüleme)

İKİ KOLAY ÇÖZÜM YOLU VAR
Önceki yıl / veya geçen yıl saklama, paylaşma, senkronize vb. işlevleri olan ücretsiz SkyDrive isimli bir Microsoft Programı indirmiştim.. Bu yıl Ocak ayında da Skype'ye geciş zorunluluğunu öğrendiğimde neredeyse hiç bilmeden (sezgisel, diyeyim) yine Microsoft'un Outlook.com e-posta kutusu programını indirmiştim ve Messenger'in posta kutusunu outlook ile kullanıyordum.
Bugün akşamdan beri birkaç saat uğraşarak hem SkyDrive'm, hem de outlook üzerinden ulaşarak e-posta kutusu sorununu çözdüm ; eski Messenger kolaylığında girebiliyorum ve tüm işleri aynı kolaylıkla yapabiliyorum. Üstelik SkyDrive'i de Outlook'u da tarayıcımın yer imlerine ekledim ; bir tıklamayla açıyorum ; Live'mi, şifremi yazıp posta kutuma ulaşıyorum.
Bunun için SkyDrive ve Outlook.com programlarını indirip çalıştırınız - kendiliklerinden kuruluyorlar. Sonra
1. SkyDrive'yi açınız ; sol üst köşede bir bulut simgesi ve SkyDrive yazısı göreceksiniz ; bunun hemen sağındaki aşağı ok'a tıkladığınızda Posta, Kişiler, Takvim, SkyDrive kutuları açılır ; Posta kutusuna tıkladığınızda, posta kutunuz açılır.
2. Tarayıcınıza yazarak veya yer imlerinizden Outlok'u açtığınızda da Live'nizi ve şifrenizi girerek posta kutunuza anında ulaşabilirsiniz.
Kolay gelsin, iyi günler

Yanıtla
0 Övgü Puanı
serefuygar
Casual Adventurer
Övgü Puanları: 1
İletiler: 5
Kayıtlı: 06-05-2013
Mesaj 4 / 6 (42.898 Görüntüleme)

:(n): cvpp werilmemiss halaa delirmemekk icten degil ...

aynurkrb
Novel Adventurer
Övgü Puanları: 1
İletiler: 2
Kayıtlı: 07-05-2013
Mesaj 5 / 6 (42.714 Görüntüleme)

Skype uygulamasında e-mail bildirimi şuan için mevcut değil.

maillerinize www.outlook.com adresine girip bakabilirsiniz.

Yanıtla
0 Övgü Puanı
Betsi
Former Staff
Övgü Puanları: 12
İletiler: 31
Kayıtlı: 02-05-2013
Mesaj 6 / 6 (41.558 Görüntüleme)
Yanıtla

© 2013 Skype ve/veya Microsoft. Skype adı, ilgili ticari markalar, logolar ve "S" logosu, Skype'ın veya ilgili kuruluşların ticari markalarıdır. Bu web sitesinin kullanılması Kullanım Şartları'nın ve Gizlilik ve Tanımlama Bilgisi Politikası'nın kabul edildiği anlamına gelir.

Skype ile acil durum çağrıları yapılamaz
Skype, telefonunuzun yerine geçmez ve acil durum çağrıları yapmak için kullanılamaz.