Engelli kişiler hakkında

Skype Topluluğu'na hoş geldiniz. Başlamak için lütfen kısa hoş geldiniz yazımızı okuyun. Teşekkür ederiz!
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Yanıtla

Engelli kişiler hakkında

[ Düzenlendi ]

Arkadaşlar Merhaba;

Msn den sonra skypeye yükselttim. Kişi listemdeki bazı kişiler engelli olarak görünüyor. Hotmailden kişilere girip silinmiş kişileri geri yükle dediğimde liste boş olarak yer alıyor. Skype gizlilik ayarları içerinden engellenişi kişinin engelini kaldırmak istediğimde Engeli Kaldır butonu aktif hale gelmiyor. Ayrıca facebook taki arkdaşlarım çevrimiçi oldukları halde skypede çevrimdışı görünüyor ve sohbet edemiyorum. Sıkıntımı görsel olarak ifade edebilmek için ekteki dosyayı oluşturdum. İlginize teşekkür ederim. 

İlgili kişişi seçmeme rağmen “bu kişinin engelini kaldır butonu aktif hale gelmiyor.

skype gizlik penresi.png 

Hotmail den hesap açıp kişi listesini açıp silinmiş kişileri geri yükle dediğimde engelli hiç bi kimse görünmüyor.

hotmail silinmiş kişiler.png

Facede arkadaşlarım çevrimiçi  olmasına rağmen skypede çevrimdışı görünüyor ve sohbet edemiyorum.

facebook ve skype çevriçi.png

Yanıtla
0 Övgü Puanı
salihgumusoluk
Novel Tourist
Övgü Puanları: 0
İletiler: 1
Kayıtlı: 17-09-2013
Mesaj 1 / 4 (802 Görüntüleme)

Ynt: Engelli kişiler hakkında

Arkadaşım aynı sorunu ben de yaşıyorum.Sorunun çözümüne dair bir gelişme var mı acaba?

Yanıtla
0 Övgü Puanı
Çağdaş
Casual Tourist
İletiler: 1
Kayıtlı: 11-10-2013
Mesaj 2 / 4 (674 Görüntüleme)

Ynt: Engelli silinen kişiler hakkında

Ben uzun zamandır mesengerimi kullanmıyordum.Sonradan girmeye çalıştım ama skype devralmış.

Tekrart yükleme yaptım ve sildiğim kişileri ekleme seçeneğinde 30 günden eskileri geri yükleyemediğimi gördüm.Skype dan tüm sildiğim kişi listemi tekrar istiyorum.Yardımlarınızı beklıyorum..

Yanıtla
0 Övgü Puanı
krmky
Novel Adventurer
İletiler: 2
Kayıtlı: 16-05-2014
Mesaj 3 / 4 (321 Görüntüleme)

Ynt: Engelli kişiler hakkında

henüz bi gelişme yok insan bi sorar kardeşim yaa skype olmadan önce varsa bişeyiniz alın diye sonrada cevap alamıyoruz işte böyle

Yanıtla
0 Övgü Puanı
krmky
Novel Adventurer
İletiler: 2
Kayıtlı: 16-05-2014
Mesaj 4 / 4 (318 Görüntüleme)
Yanıtla

© 2013 Skype ve/veya Microsoft. Skype adı, ilgili ticari markalar, logolar ve "S" logosu, Skype'ın veya ilgili kuruluşların ticari markalarıdır. Bu web sitesinin kullanılması Kullanım Şartları'nın ve Gizlilik ve Tanımlama Bilgisi Politikası'nın kabul edildiği anlamına gelir.

Skype ile acil durum çağrıları yapılamaz
Skype, telefonunuzun yerine geçmez ve acil durum çağrıları yapmak için kullanılamaz.