üzgünüz, oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık. ...

Skype Topluluğu'na hoş geldiniz. Başlamak için lütfen kısa hoş geldiniz yazımızı okuyun. Teşekkür ederiz!
Yanıtla

üzgünüz, oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık. lütfen skype adınızı ve parolanızı kontrol edin

merhaba iki tane hesabım var biri hotmail biri de şirket mailim. ikinisinide msn messengerde sorunsuz kullanıyordum skype geçişte sadece hotmail olanı kullanmaya devam ettim 1 ay falan kullandım geçen gün skype messengera girişte bu hatayı verdi " üzgünüz, oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık. lütfen skype adınızı ve parolanızı kontrol edin"  skype.com da denedim oldu ama sonrada ordada güvenliğiniz için hesabınız askıya alındı dedi. denemediğim yol kalmadı vazgeçtim. sonra işime devam edebilmek için şirket mailini skype de açıp kişileri oraya aktardım aktarma bittikten sonra kapatıp tekrar açarak deneyeyim dedim oda aynı sorunu vermeye başladı. cep telefonundan başke pcden hiç biş şekilde giremiyorum. lütfen acilen yardım lazım...

remzitemik
Novel Tourist
Övgü Puanları: 1
İletiler: 1
Kayıtlı: 10-06-2013
Mesaj 1 / 7 (3.325 Görüntüleme)

Ynt: üzgünüz, oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık. lütfen skype adınızı ve parolanızı kontrol ed

bende de aynı sorunu veriyor :sad:

Yanıtla
0 Övgü Puanı
iso_88_
Novel Adventurer
Övgü Puanları: 0
İletiler: 2
Kayıtlı: 19-06-2013
Mesaj 2 / 7 (2.252 Görüntüleme)

Ynt: üzgünüz, oturum açma ayrıntılarınızı tanıyamadık. lütfen skype adınızı ve parolanızı kontrol ed

yahu nerde bu millet kimse çözüm için yardımcı olamıycakmı :sad:  :sad:

Yanıtla
0 Övgü Puanı
iso_88_
Novel Adventurer
İletiler: 2
Kayıtlı: 19-06-2013
Mesaj 3 / 7 (2.194 Görüntüleme)

şuan bende aynı sorunu yaşıyorum ve nasıl çözecegimi bilemiyorum ?? skype ekibibinden bir cevap veren yokmu ?

Yanıtla
0 Övgü Puanı
furkan_uydu
Novel Adventurer
Övgü Puanları: 1
İletiler: 4
Kayıtlı: 06-11-2013
Mesaj 4 / 7 (2.039 Görüntüleme)

cevap verecek bi tane adam yokmu. ne boktan program lan bu. msni aldınız. milletin amk nuz... 

Yanıtla
0 Övgü Puanı
zaferpeh
Novel Tourist
Kayıtlı: 07-11-2013
Mesaj 5 / 7 (2.002 Görüntüleme)

eski sürümlerden birini yükleyip tekrar girmeye çalışın düzeliyor

Yanıtla
0 Övgü Puanı
yasaksana
Novel Adventurer
İletiler: 4
Kayıtlı: 10-12-2013
Mesaj 6 / 7 (1.363 Görüntüleme)

Bu yukarıda ki hatayı bende alıyorum. Birtane Skype yetkilis yok mu bizlere yardım edecek? Microsoft nasıl bu kadar berbat bir yazılımı satın aldı anlamak mümkün değil.

Bence hepimiz ICQ'ya dönmeliyiz microsoft 3kuruşluk kontor satacak diye çektiğimiz çileye bakın.

Yanıtla
0 Övgü Puanı
Atacan
Novel Tourist
Kayıtlı: 14-01-2014
Mesaj 7 / 7 (1.049 Görüntüleme)
Yanıtla

© 2013 Skype ve/veya Microsoft. Skype adı, ilgili ticari markalar, logolar ve "S" logosu, Skype'ın veya ilgili kuruluşların ticari markalarıdır. Bu web sitesinin kullanılması Kullanım Şartları'nın ve Gizlilik ve Tanımlama Bilgisi Politikası'nın kabul edildiği anlamına gelir.

Skype ile acil durum çağrıları yapılamaz
Skype, telefonunuzun yerine geçmez ve acil durum çağrıları yapmak için kullanılamaz.