SKYPE Hata

Skype Topluluğu'na hoş geldiniz. Başlamak için lütfen kısa hoş geldiniz yazımızı okuyun. Teşekkür ederiz!
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Bu konu arşivlendi.
Skype Topluluğundaki tartışmaları güncel tutmak için son 6 ay içinde hiçbir aktivite göstermeyen konuları arşivliyoruz. Arşivleme hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.
Yanıtla

SKYPE Hata

[ Düzenlendi ]

Şirketimiz bünyesinde ki [e-posta adresiniz gizlilik nedeniyle kaldırıldı] adresini, skype üzerinden microsoft hesabımızı açarken Hata raporu Gönder ve gönderme şeklinde hata alıp skype miz kapanmaktadır. Hata raporu gönder seçeneiğini seçtiğimde microsoft tarafından skype nin son sürümü nün bulunduğu web sayfası otomatik olarak açılmış ve skype yi download etttik. Yalnız sorun düzelmedi. İşletim sistemi ni yeniden kurduk aynı problem ile karşılaştık. İşletim sistemimiz microsoft xp professionel.  [e-posta adresiniz gizlilik nedeniyle kaldırıldı] adresimizi farklı bilgisayar ve işletim sistemlerinde açmamıza rağmen aynı hatayı almaktayız.

Yanıtla
BerrinYigit
Novel Tourist
Övgü Puanları: 0
İletiler: 1
Kayıtlı: 15-04-2013
Mesaj 1 / 2 (738 Görüntüleme)

Ynt: SKYPE Hata

aldığınız hata raporunun screenshot ını buradan paylaşabilir misiniz?

Yanıtla
Betsi
Former Staff
Övgü Puanları: 20
İletiler: 31
Kayıtlı: 02-05-2013
Mesaj 2 / 2 (616 Görüntüleme)
Yanıtla

© 2015 Skype ve/veya Microsoft. Skype adı, ilgili ticari markalar, logolar ve "S" logosu, Skype'ın veya ilgili kuruluşların ticari markalarıdır. Bu web sitesinin kullanılması Kullanım Şartları'nın ve Gizlilik ve Tanımlama Bilgisi Politikası'nın kabul edildiği anlamına gelir.

Skype ile acil durum çağrıları yapılamaz
Skype, telefonunuzun yerine geçmez ve acil durum çağrıları yapmak için kullanılamaz.